Kommande matcher
Visa alla matcher 2024: Division 3 Dam Halland 2024: Division 4 Herr Halland 2024: DM Damer Grupp 4 Div. 3-4 2024: DM Damer Slutspel 2024: DM Herrar Grupp 8 Div. 4 uppåt 2024: Flickor 11 år Grupp A 2024: Flickor 12 år Grupp B 2024: Flickor 13-14 år Grupp B 2024: Flickor 15-16 år Grupp A 2024: Pojkar 10 år Grupp A 2024: Pojkar 10 år Grupp B 2024: Pojkar 11-12 år Grupp A 2024: Pojkar 12 år Grupp A 2024: Pojkar 15-16 år Grupp B 2024: Pojkar 17-19 år 2024: Pojkar Halland 14 år Grupp A 2024: Pojkar Halland 14 år Grupp B 2024: Pojkar Halland 14 år Grupp B 2024: Träningsmatcher Div. 3 damer 2024: Träningsmatcher Div. 4 - Div. 5 herrar 2024: Träningsmatcher Div. 4 - Div. 5 herrar 2024: Träningsmatcher Div. 4 - Div. 5 herrar 2024: Träningsmatcher Div. 4 damer 2024: Utvecklingsserien Dam Södra 2024: Utvecklingsserien nivå 2 Södra Herr 2023: Division 3 Dam Halland 2023: Division 5 Herr Södra Halland 2023: DM Damer Grupp 2 2023: DM Damer Kvartsfinaler 2023: DM Herrar 1/16 finaler 2023: DM Herrar 1/8 finaler 2023: DM Herrar Grupp 10 2023: Flickor Div.2 (15-16 år) Södra 2023: Nivå 1 Damer 2023: Nivå 1 Herrar Södra 2023: Pojkar Div 5 (13 år) Grupp 1 Höst 2023: Pojkar Div 5 (13 år) Grupp 3 Höst 2023: Pojkar Div 5 Södra 1 (13 år) 2023: Pojkar Div 5 Södra 2 (13 år) 2023: Pojkar Div 6 (12 år) Södra 2023: Pojkar Div 7 (11-12 år) Grupp 11 Höst 2023: Pojkar Div 7 (11-12 år) Grupp 11 Höst 2023: Pojkar Div 7 (11-12 år) Södra 3 2023: Pojkar Div 8 (11 år) Grupp 2 Höst 2023: Pojkar Div 8 (11 år) Grupp 3 Höst 2023: Pojkar Div. 8 (11 år) Mellersta Södra 2023: Pojkar Div. 8 (11 år) Södra 2023: Pojkar Div.2 (15-16 år) Mellersta Södra 2023: Pojkar Div.2 (15-16 år) Södra 2023: Träningsmatcher Div. 3 damer 2023: Träningsmatcher Div. 4 - Div. 5 herrar 2023: Träningsmatcher Div. 4 damer 2023: Träningsmatcher Division 5-6 Herr Skåne 2023: Träningsmatcher Halland ungdomar Flickor utan AD 2023: Träningsmatcher Övriga serier damer 2022: Division 2 Dam Västra Götaland 2022: Division 4 Herr Halland 2022: DM Damer Grupp 1 2022: DM Herrar 1/8 finaler 2022: DM Herrar Grupp 2 2022: Flickor Div. 10-11 Södra (10-12 år) 2022: Flickor Div. 12 Södra (11-12 år) 2022: Klass 1 Dam Halland 2022: Klass 2 Södra Herr Halland 2022: Pojkar div 5 (15-17) 2022: Pojkar div 8 Södra 13-14år 2022: Pojkar div 9 Södra 2 13-14år 2022: Pojkar Div. 10 Södra (10-12 år) 2022: Pojkar Div. 11 Södra 1 (10-12 år) 2022: Pojkar Div. 11 Södra 1 (10-12 år) 2022: Pojkar Div. 11 Södra 2 (10-12 år) 2022: Pojkar Div. 11 Södra 2 (10-12 år) 2022: Pojkar Div. 8 Grupp B Höst 2022: Pojkar Div. 9 Grupp A Höst 2022: Träningsmatcher Div. 2 damer 2022: Träningsmatcher Div. 4 - Div. 5 herrar 2022: Träningsmatcher Övriga serier damer 2022: Träningsturnering flickor 2021: Div 5 P16 Grupp A Höst 2021: Div. 2 Sydvästra Götaland Damer 2021: Division 14 Flick Södra (11 år) 2021: Division 14 Flick Södra Höst 2021: Division 14 Pojk Mellersta Södra Höst 2021: Division 14 Pojk Södra 1 (11 år) 2021: Division 14 Pojk Södra 2 (11 år) 2021: Division 14 Pojk Södra Höst 2021: Division 15 Flick Södra (10 år) 2021: Division 15 Flick Södra Höst 2021: Division 15 Mellersta Södra Höst 2021: Division 15 Pojk Södra 1 (10 år) 2021: Division 15 Pojk Södra 2 (10 år) 2021: Division 16 Pojk Södra Höst 2021: Division 5 Herr Halland 2021: Division 7 Pojk Grupp A Höst 2021: Nivå 2 Mellersta Syd Herr Halland 2021: Utvecklingsserie Dam Södra Halland 2020: Div. 14 Pojkar (10 år) Mellersta 2020: Div. 14 Pojkar (10 år) Södra 2020: Div. 15 Flickor (10 år) Södra 2020: Div. 2 Sydvästra Götaland Damer 2020: Div. 5 Herrar 2020: Div. 5 Pojkar (16 år) 2020: Div. 5 Pojkar (16 år) 2020: DM Damer Grupp 7 2020: DM Herrar Grupp 3 2020: Flickor Div.15 2020: Nivå 2 Mellersta Syd Herrar 2020: Svenska Cupen 2020/21 omg. 1-3 2020: Träningsmatcher Div. 4 - Div. 5 herrar 2020: Utvecklingsserie Damer Södra 2019: Dam klass 2 2019: Div 2 Sydvästra 2019: Div. 4 Pojkar (16 år) 2019: Div. 5 Herrar 2019: Div. 5 Pojkar (16 år) 2019: Klass 2 Damer 2019: Klass 2 Södra herrar 2018: Div. 2 Sydvästra Götaland Damer 2018: Div. 2 Sydvästra Götaland Damer 2018: Div. 5 Herrar 2018: Klass 1 damer 2018: Pojkar Div. 7 Södra 2018: Pojkar Div. 7 Södra 2018: Pojkar Div. 8 geo Gr B Höst 2018: Pojkar Div. 8 geo Gr B Höst 2018: Pojkar Div. 8 Grupp 3 2018: Poolspel 2017: Dam DM 2017: Dam DM 2017: Dam DM 2017: Div 2 sydvästra götaland 2017: Div. 2 Sydvästra Götaland damer 2017: Div. 2 Sydvästra Götaland damer 2017: Div. 5 Herrar 2017: f-16 dm final 2017: F-16 DM Final 2017: F-16 DM Semifinal 2017: F-16 SM 2017: F-18 DM Final 2017: Klass 1 2017: Klass 1 Damer 2017: Klass 2 Södra herrar 2017: P12 9-manna kompisligan Grupp 6 Höst 2017: P12 9-manna kompisligan Grupp 6 Höst 2017: Svenska Cupen omg. 1-3, damer 2017: Svenska Cupen omg. 1-3, damer 2017: Träningsmatch 2017: Träningsmatch 2017: Träningsmatch 2017: Träningsmatch 2017: Träningsmatcher Halland Div. 2 damer
20 08:00
lör 20 10:00
lör 20 10:00
lör 20 10:00
lör 20 10:30
lör 20 13:00
lör 21 08:00
sön 21 08:25
sön 21 08:30
sön 21 09:45
sön 21 10:00
sön 21 13:00
sön 21 17:00
sön 21 17:00
sön
22 18:45
mån 23 18:30
tis 23 19:30
tis 24 18:45
ons 25 18:30
tor 25 19:30
tor 26 18:30
fre 26 19:00
fre 27 10:00
lör 27 16:30
lör 27 16:30
lör 28 11:00
sön 28 15:00
sön 28 15:00
sön 28 15:00
sön 28 16:00
sön 28 16:30
sön 28 18:00
sön
01 11:00
ons 01 14:30
ons 01 15:00
ons 01 15:15
ons 01 16:30
ons 02 18:30
tor 02 19:00
tor 03 17:00
fre 04 10:30
lör 04 11:00
lör 04 12:45
lör 04 17:00
lör 05
sön 05
sön 05
sön 05
sön 05 11:00
sön 05 13:00
sön 05 13:00
sön 05 13:30
sön 05 14:00
sön 05 17:00
sön 05 17:00
sön
06 19:30
mån 07 18:30
tis 07 19:15
tis 08 18:00
ons 08 19:00
ons 09 09:00
tor 09 09:00
tor 10 08:00
fre 10 19:00
fre 10 19:00
fre 11 09:30
lör 11 11:00
lör 12
sön 12
sön 12 07:00
sön 12 10:30
sön 12 11:00
sön 12 12:30
sön 12 13:30
sön 12 15:00
sön 12 17:00
sön 12 17:00
sön
13 18:45
mån 14 17:00
tis 14 17:00
tis 14 18:30
tis 14 19:00
tis 15 19:00
ons 17 17:30
fre 18 11:00
lör 18 13:30
lör 18 14:00
lör 18 16:00
lör 18 17:00
lör 19
sön 19 10:00
sön 19 11:00
sön 19 11:00
sön 19 13:30
sön 19 14:00
sön 19 15:30
sön 19 17:30
sön 19 17:30
sön
21 18:15
tis 21 18:30
tis 21 18:45
tis 21 18:45
tis 22 19:30
ons 23 18:00
tor 25 11:00
lör 25 11:00
lör 25 13:00
lör 25 15:00
lör 26
sön 26 11:00
sön 26 11:00
sön 26 12:00
sön 26 15:00
sön 26 17:00
sön 26 17:00
sön
27 19:00
mån 28 17:00
tis 28 17:00
tis 28 18:00
tis 28 18:00
tis 28 18:30
tis 28 19:00
tis 29 18:30
ons 29 19:00
ons 30 18:30
tor 31 17:00
fre 31 19:00
fre
01 09:00
lör 01 10:30
lör 01 10:30
lör 01 11:00
lör 01 11:00
lör 01 11:00
lör 01 12:00
lör 01 14:00
lör 01 17:00
lör 02 11:00
sön 02 11:00
sön 02 14:00
sön 02 16:00
sön 02 16:30
sön 02 17:00
sön 02 18:00
sön
04 18:00
tis 04 18:45
tis 04 18:45
tis 05 18:30
ons 05 19:00
ons 07 19:00
fre 07 19:00
fre 08 10:30
lör 08 11:00
lör 08 13:00
lör 08 13:00
lör 08 13:00
lör 08 15:00
lör 09 10:30
sön 09 13:30
sön 09 15:00
sön 09 16:00
sön 09 17:00
sön 09 17:00
sön
10 18:30
mån 10 19:30
mån 11 17:00
tis 11 17:00
tis 11 18:30
tis 12 19:00
ons 12 19:30
ons 13 19:00
tor 13 19:00
tor 15 09:30
lör 15 11:00
lör 15 11:00
lör 15 11:30
lör 15 14:00
lör 15 14:00
lör 15 15:00
lör 15 15:30
lör 15 17:00
lör 16
sön 16 11:00
sön 16 11:00
sön 16 13:30
sön 16 16:00
sön 16 17:00
sön
19 19:00
ons 19 19:00
ons 19 19:00
ons 19 19:30
ons
24 19:00
mån 25 18:30
tis 26 19:15
ons 28 19:00
fre 29 17:00
lör 30 15:00
sön
03 19:00
ons 04 19:00
tor 05 18:45
fre
06 19:00
tis 07 19:00
ons 09 19:00
fre 09 19:00
fre 10 11:00
lör
14 19:00
ons 18 14:00
sön 18 14:00
sön 18 17:00
sön
20 18:45
tis 23 18:45
fre 24 14:00
lör
28 18:30
ons 30 19:00
fre 30 19:00
fre
03 18:15
tis 07 14:00
lör 08 14:00
sön
11 18:30
ons 13 19:00
fre 14 13:00
lör 14 15:00
lör
18 19:00
ons 20 18:45
fre 21 13:00
lör 22
sön
25 19:00
ons 27 17:30
fre 28 15:00
lör
02 19:00
ons 05 14:00
lör 05 15:00
lör